Aktualności

Oferta pracy - Pracownik ds. dokumentacji technicznych
Data dodania: 05.12.2018

Pracownik ds. dokumentacji technicznych

Opis stanowiska

  • Przegląd, ocena dokumentacji technicznej
  • Nanoszenie zmian w projektach.
  • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej.
  • Sprawdzanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa.
  • Sprawdzanie kompletności dokumentacji odbiorowej z wymogami dokumentacji projektowej, umowy na budowę i przepisów prawa
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej/powykonawczej.
  • Analiza kompletności i aktualności dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń.
  • Nadzorowanie i terminowe przeprowadzanie wymaganych prawem odbiorów, przeglądów, kontroli (np. UDT, TDT, UM).
  • Kontakt z urzędami
  • Wsparcie innych działów firmy w zależności od potrzeb i projektów

 Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziana znajomość prawa budowlanego
  • Praktyczne umiejętności pracy z MS Office, w tym MS Excel,
  • Komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność i skrupulatność
  • Mile widziana znajomość programów rysunkowych typu CAD

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo  w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Stabilność zatrudnienia

            Liczba wolnych stanowisk : 1

            CV   prosimy przesyłać :

  • W formie  elektronicznej  na adres:

             Prosimy o podanie  tytułu wiadomości: pracownik ds. dokumentacji technicznej

  • W formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Euroservice ZPT Sp. z o.o.,
                37-500 Surochów, 160 A z dopiskiem na kopercie „ Podanie o pracę”

lub osobiście na portierni biurowca w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o. ul. Dzielna 72/90,
01-029 Warszawa w celu realizacji procesu rekrutacji.

01-029 Warszawa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Kontakt

Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o.
Adres siedziby: ul. Dzielna 72/90, 01-029  Warszawa
Adres do korespondencji: Surochów 160A, 37-500 Jarosław

  • tel. +48 16 621 83 46,
  • fax +48 16 621 83 59