Aktualności

Oferta pracy - Pracownik produkcji
Data dodania: 26.02.2024

Firma Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o., zatrudni pracownika na stanowisko:
Pracownik produkcji

Opis stanowiska

  • Obsługa procesu produkcyjnego
  • Przyjmowanie surowców na magazyn
  • Załadunek i rozładunek produktów
  • Pobór próbek surowców i produktów do badań laboratoryjnych
  • Przygotowanie surowców do produkcji

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym

Oferujemy:

  •     Umowę o prace
  •     Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •     Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Liczba wolnych stanowisk: 1

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

CV   prosimy przesyłać:

  • W formie elektronicznej na adres: rekrutacja.euroservice@gmail.com, prosimy
    o podanie tytułu wiadomości: Pracownik produkcji
  • W formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Euroservice ZPT Sp. z o.o., 37-500 Surochów, 160A z dopiskiem na kopercie „Podanie o pracę”
  • lub osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o.  Surochów 160 A, 37-500 Jarosław w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o. Surochów 160 A, 37-500 Jarosław w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dokumenty aplikacyjne, które nie zawierają powyższych klauzul nie będą rozpatrywane.

Kontakt

Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o.
Adres siedziby: Surochów 160A, 37-500 Jarosław

  • tel. +48 16 621 83 46,
  • fax +48 16 621 83 59