Aktualności

Oferta pracy - Pracownik ds. dokumentacji produkcyjno-technicznej
Data dodania: 20.02.2024

Firma Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o.,
zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik ds. dokumentacji produkcyjno-technicznej

Opis stanowiska:

  • Przegląd, ocena dokumentacji procesu produkcji
  • Tworzenie grafików pracowniczych
  • Nadzorowanie przebiegu procesu produkcyjnego oraz prowadzenie ewidencji wyrobów gotowych
  • Sprawowanie nadzoru, kontroli i koordynacji nad działalnością magazynu surowców i produktów
  • Wdrażanie nowych procesów produkcyjnych
  • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej, wprowadzanie zmian do projektów
  • Sprawdzanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa.
  • Sprawdzanie kompletności dokumentacji odbiorowej z wymogami dokumentacji projektowej, umowy na budowę i przepisów prawa
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej/powykonawczej.
  • Analiza kompletności i aktualności dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń.
  • Nadzorowanie i terminowe przeprowadzanie wymaganych prawem odbiorów, przeglądów, kontroli (np. UDT, TDT, UM).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe mile widziane: inżynieria produkcji, budownictwo, inżynieria środowiska.
  • Mile widziana znajomość prawa budowlanego
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczne umiejętności pracy z MS Office, w tym MS Excel,
  • Komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność i skrupulatność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Stabilność zatrudnienia

           Liczba wolnych stanowisk : 1

CV   prosimy przesyłać:

  • W formie  elektronicznej  na adres: rekrutacja.euroservice@gmail.com,

   Prosimy o podanie  tytułu wiadomości: Pracownik ds. dokumentacji produkcyjno-technicznej.

  • W formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Euroservice ZPT Sp. z o.o.,
    37-500 Surochów, 160A z dopiskiem na kopercie „ Podanie o pracę”
  • lub osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o.  Surochów 160 A, 37-500 Jarosław w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o. Surochów 160 A, 37-500 Jarosław w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dokumenty aplikacyjne, które nie zawierają powyższych klauzul nie będą rozpatrywane.

Kontakt

Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o.
Adres siedziby: Surochów 160A, 37-500 Jarosław

  • tel. +48 16 621 83 46,
  • fax +48 16 621 83 59