Aktualności

Oferta pracy - Specjalista ds. BHP
Data dodania: 30.05.2018

Specjalista ds. BHP

Opis stanowiska

  • Nadzór i realizacja zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
    w zakładzie
  • Przygotowywanie instrukcji i procedur bhp
  • Wsparcie i podejmowanie działań w zakresie ograniczenia wpływu czynników niebezpiecznych, szkodliwych i uciążliwych w celu poprawy warunków pracy,
  • Przeprowadzanie kontroli stanowisk pracy pod kątem BHP,
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu BHP,
  • Sporządzanie oceny ryzyka zawodowego,
  • Badanie przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz wdrażanie działań zapobiegawczych,
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontroli (Państwowa Inspekcja Pracy, Państwowa Inspekcja Sanitarna),

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunki związane z bhp)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość wymagań dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

CV   prosimy przesyłać:

Prosimy o podanie tytułu wiadomości: Specjalista ds. BHP

  • W formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Euroservice ZPT Sp. z o.o.,
    37-500 Surochów, 160A z dopiskiem na kopercie „Podanie o pracę”
  • lub osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o. ul. Dzielna 72/90,
01-029 Warszawa w celu realizacji procesu rekrutacji.

01-029 Warszawa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dokumenty aplikacyjne, które nie zawierają powyższych klauzul nie będą rozpatrywane.

Klauzule informacyjne o ochronie danych osobowych.

Kontakt

Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o.
Adres siedziby: ul. Dzielna 72/90, 01-029  Warszawa
Adres do korespondencji: Surochów 160A, 37-500 Jarosław

  • tel. +48 16 621 83 46,
  • fax +48 16 621 83 59