Aktualności

Oferta pracy - Pracownik biurowy
Data dodania: 12.09.2017

Firma Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o., zatrudni pracownika na stanowisko

Pracownik biurowy

Opis stanowiska

  • Obsługa biura ( centrala telefoniczna, poczta tradycyjna oraz elektroniczna)
  • Rejestrowanie i rozprowadzanie korespondencji firmowej
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji,
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych, komputera w tym pakietu MS Office.

Wymagania mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Liczba wolnych stanowisk : 1

CV   prosimy przesyłać :

            Prosimy o podanie  tytułu wiadomości: Pracownik biurowy

  • W formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Euroservice ZPT Sp. z o.o.,
    37-500 Jarosław, Surochów 160A z dopiskiem na kopercie „ Podanie o pracę”
  • lub osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

Kontakt

Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o.
Adres siedziby: ul. Dzielna 72/90, 01-029  Warszawa
Adres do korespondencji: Surochów 160A, 37-500 Jarosław

  • tel. +48 16 621 83 46,
  • fax +48 16 621 83 59