Strona główna AktualnościOferta pracy - Automatyk

Aktualności

Oferta pracy - Automatyk
Data dodania: 26.07.2017

Firma Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o., zatrudni pracownika na stanowisko
AUTOMATYK

Opis stanowiska

  • Obsługa techniczna maszyn produkcyjnych oraz ich naprawa
  • Usuwanie bieżących awarii i usterek maszyn elektrycznych, automatycznych
  • Ocena stanu technicznego maszyn.
  • Programowanie i obsługa sterowników automatyki.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier o specjalności automatyka i robotyka lub kierunki pokrewne)
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektroniki
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Duża motywacja do pracy i chęć podnoszenia kwalifikacji

Dodatkowym atutem będzie:

  • Uprawnienia SEP
  • Uprawnienia energetyczne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •  Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Liczba stanowisk pracy : 1

CV   prosimy przesyłać :

            Prosimy o podanie  tytułu wiadomości: Automatyk

  • W formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Euroservice ZPT Sp. z o.o.,
    37-500 Surochów, 160 A z dopiskiem na kopercie „ Podanie o pracę”

lub osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji  zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm. ).

Kontakt

Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o.
Adres siedziby: ul. Dzielna 72/90, 01-029  Warszawa
Adres do korespondencji: Surochów 160A, 37-500 Jarosław

  • tel. +48 16 621 83 46,
  • fax +48 16 621 83 59