Strona główna AktualnościOferta pracy - Mechanik

Aktualności

Aktualności

Oferta pracy - Mechanik
Data dodania: 13.04.2017

Firma Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o., zatrudni pracownika na stanowisko

MECHANIK

Opis stanowiska

  • naprawianie i konserwowanie maszyn i urządzeń mechanicznych
  • instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn i urządzeń
  • przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących, średnich i głównych maszyn i urządzeń
  • usuwanie bieżących awarii oraz analiza ich przyczyn
  • wykonywanie prac montażowych, demontażowych i kontrolnych w cyklu produkcyjnym maszyn i urządzeń

Wymagania

  • minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • wysoka motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

Dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym

Oferujemy:

  •  pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • stabilność zatrudnienia

CV prosimy wysyłać na adres:

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie dot. stanowiska Mechanik

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

Kontakt

Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o.
Adres siedziby: ul. Dzielna 72/90, 01-029  Warszawa
Adres do korespondencji: Surochów 160A, 37-500 Jarosław

  • tel. +48 16 621 83 46,
  • fax +48 16 621 83 59